HAKKIMIZDA

  • blog-image 1
  • blog-image 1
  • blog-image 1
  • blog-image 1
  • blog-image 1

HAKKIMIZDA

 

BORDES İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1994 yılında 2,270 m2'si kapalı olmak üzere toplam 16,650 m2 alan üzerine kurularak üretime başlamıştır. Firmamız beton çevre düzenlemesi ve yapı elemanları üreten bir kuruluştur. Ürünlerimiz TSE belgeli olup, ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi'ne sahiptir.

Halihazırda yıllık kapasitesi 150,000 tondur. Deneyimli ve dinamik ekibi ile koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, TSE standartlarına uygun ve üstün kalitede, bugüne dek çeşitli tip ve boyutlarda yaklaşık 2,000,000 m2 beton parke taş, 2,500,000 m beton bordür ve 100,000 ton dolayında da muhtelif yapı ve altyapı elemanı üretimi gerçekleştirmenin gururunu yaşamaktadır. Taleplerinizin üstün kalitede ve en kısa sürede karşılanması hizmet anlayışımızın esasını oluşturmaktadır.

Alman orjinli makinalarda beton laboratuvarı ile desteklenen tam otomatik sistem ile tesisimizde doğal ve çeşitli renklerin yanı sıra WASHBETON yüzeyli parke taş, bordür, yağmur oluğu, çiçeklik ve duvar elemanları üretilmektedir.

Gerek altyapı, gerekse çevre tanziminde kullanmayı planladığınız ürünler için firmamızdan talepte bulunmanız halinde, siparişlerinizi en kısa sürede, en kaliteli olacak şekilde teslim etmeyi taahhüt eder, siparişleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Top